بنر امروز
جستجو
خبرها
سرویس‌ها
چند توصیه برای جان سالم به در بردن از درس

چند توصیه برای جان سالم به در بردن از درس و تکلیف مدرسه در دوران تحصیل

سه‌شنبه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
کد خبر: ۲۱۷۸۴۶۱

سلامت نیوز: در میان تمامی کالا و خدمات موجود در سبد مصرفی خانوار، آنچه که بیش‌ترین شهود عینی را در زندگی روزمره افراد دارد، اقلام و مواد خوراکی است. این موضوع به ویژه برای گروه‌های درآمدی و تشکیل می‌دهد.

تصویر مطلب

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه صبح نو ،به عنوان مثال این گروه کالایی برای دهک اول درآمدی بیش از 43 درصد هزینه‌ ماهانه را شامل می‌شود. این در حالی است که این نسبت برای دهک دهم درآمدی تنها برابر با 17.2 درصد است. بنابراین شاید برای آنکه بتوان تصویر واقعی‌تری از شرایط تورمی که خانوار و به طور مشخص ارائه دهیم، بهتر است روند قیمتی گروه کالایی خوراکی و آشامیدنی را پیگیری نماییم.

سفره‌های كوچك شده

سلامت نیوز: در میان تمامی کالا و خدمات موجود در سبد مصرفی خانوار، آنچه که بیش‌ترین شهود عینی را در زندگی روزمره افراد دارد، اقلام و مواد خوراکی است. این موضوع به ویژه برای گروه‌های درآمدی پایین اهمیت بیشتری دارد، چرا که گروه هزینه‌های ماهانه خانوار را تشکیل می‌دهد.

رازهای جوان ماندن
تصویر سوال
سلامت نیوز: در میان تمامی کالا و خدمات موجود در سبد مصرفی خانوار، آنچه که بیش‌ترین شهود عینی را در زندگی روزمره افراد دارد، اقلام و مواد خوراکی است.
پاسخ شما: ویتامین D
پاسخ صحیح: اسیدهای چرب امگا۳
اسیدهای چرپ لازم مثل امگا۳ و امگا۶ ساختار یک سلول سالم را تشکیل می‌دهند که در نتیجه می‌تواند پوست خوب و سالمی را هم برای ما رقم بزند. امگا ۶ در رژیم غذایی ما به وفور یافت می‌شود.
شما به ۷۰٪ سوالات پاسخ صحیح داده اید. در صورتی که تمایل دارید لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید:
سوال ۱ از ۱۵
۳
۱